Video: Balerin topuz nasıl yapılır?

Bu yazının tüm hakları zetfashion.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: zetfashion
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.

  Son zamanların en favori saç modeli balerin topuz nasıl yapılıyor merak ettiniz mi?

  Bale yaptığım zamanlarda zoraki olarak saçlarımı topuz yapardım. Bu yüzden bir süre bu modelden uzak durmuşumdur. Özellikle resital zamanlarında topuzum açılmasın diye iyice sıktıkları için kafama ağrılar girerdi. Üzerinden seneler geçti, ben şimdi bu modele bayılıyorum!!

  Hatta geçen gün yaptım ve etrafımdaki herkes bayıldı, nasıl yapıldığını bilmeyen bir çok insanın olduğunu farkettim ve sevgililer gününü kutlayacak romantik okuyucularıma harika bir altrernatif olur diye düşündüm. Haydi bakalııım nasıl oluyormuş :) )

  Bunun aslında bir çok tekniği var. Gerçek puf noktası saçları tepeden sıkı toplayıp,  lastiğe yakın olan bölüme biraz krape yaptıktan sonra at kuyruğunu çevirerek biraz da geniş bırakarak topuzu oluşturmak. Çok büyük istiyorsanız daha çok krape yapın ve daha geniş bir yuvarlak çizin!

  En kolay ve doğru gösterimi aşağıdaki videoda;
  thebeautydepartment
  Ta daa! Çok klasik ve tatlı değil mi??
  Daha modern olsun isterseniz saçlarınızı biraz daha yandan toplayıp yan topuz yapabilirsiniz;
  Birde biliyorsunuz ki topuz şeklinde satılan sahte saçlar var. Topuzu daha büyük göstermek için yuvarlak aparatlar hatta çorabı keserek oluşturulan yuvarlak eklemeler var! Fakat bence en doğalı krape ile yapılan. Ne kadar çok krape, o kadar büyük topuz.
  Düşünün bir, bazen minicik bir toka bile 1 saatten sonra nasıl ağır gelir kafamıza, o büyük aparatlar ya da çorap gerçekten çekilmez olabilir. O yüzden doğal yoldan şaşmayın derim ;)
  Artık nasıl topuz yapacağınızı biliyorsunuuz! :)
  Love ^.^

  Gelen Aramalar:

  2 sene önce yazılmıştır.
  "Video: Balerin topuz nasıl yapılır?" bu yazı 16 Şubat 2012 tarihinde saat 15:33 sularında "zetfashion" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: zetfashion.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |