Tasarımcı ve Ünlü 2 :Hülya Avşar & Melih Yazgan tasarımları

Bu yazının tüm hakları FancysWorld.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: FancysWorld
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.

  Hülya Avşar’ın  son günlerde Yetenek sizsiniz ,O ses Türkiye ve Pepsi reklamı ve sosyal medyada yer aldığı single kapak fotoğraflarında yer alan kıyafetleri merak ediliyor..
  Bazı tasarımları beğenip yakıştırsam da bazılarının güzelim Hülya Avşar’ın yaşına pek gitmediğini düşünüyorum.. Peki bu elbise,bluz ve ceket,yelekler kimin tasarımı derseniz tasarımların hepsi  Melih Yazgan’a ait…

  Peki kim bu Melih Yazgan ?

  1979 İstanbul doğumlu genç tasarımcı Melih Yazgan, yaptığı çalışmalarıyla birçok başarı kazandı. İstanbul Üniversitesi’nde sanat tarihi eğitimi aldı.
  1997 yılında moda hayatına başlayan Melih Yazgan Türkiye’deki birçok sanatçı ile çalışmaya başladı. Sahne kostümleri ve albüm imajlarında destek verdi. Bunun yanında televizyon ve tiyatro kostümlerinde  de başarılı işlere imzasını attı.
  Bu çok yönlülüğü, tasarımcının değişik bakış açılarını bir araya getirmesini ve kumaşlardan yepyeni bir dünya yaratmasını sağladı.
  Melih Yazgan, kendi kurduğu markasını Nişantaşı’ndaki ofisinde tanıttı. Özel tasarım kostümler dışında çalışan  ve modayı kendi çizgisiyle birleştiren kadınlara ulaşıyor.
  2009 yılında gelinlik fuarına katılan Melih Yazgan tasarımlarına olan ilgiden ötürü gelinliklerini ayrı bir departman olarak ele almaya başladı. Yurtdışında gelinlik ve abiye kostümlerini satışa sundu.
  Melih Yazgan, emin adımlarla inandığı yolda, sevgiyi işinin bir parçası haline getirerek yürüyor. Ve kendine özgü, kostümleri giyecek kişilerin duruşunu yansıtan çizgisi ile modanın sıkı takipçilerini büyülüyor.
  Melih Yazgan Official Site :http://www.melihyazgan.com.tr/

  Gelen Aramalar:

  2 sene önce yazılmıştır.
  "Tasarımcı ve Ünlü 2 :Hülya Avşar & Melih Yazgan tasarımları" bu yazı 1 Kasım 2011 tarihinde saat 07:24 sularında "FancysWorld" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: FancysWorld.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |