Takı Düzenleme

Bu yazının tüm hakları citysmylife.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: citysmylife
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.
  Bu aralar pek tadım yok, birşey yapasım da yok ama okul açılmadan takıları bir düzene sokmam lazımdı. Sabah erken kalkabilen biri değilim, derse 20 dk kala uyanınca giyinmek bile zor oluyor ki nerde takı seçecek vakit kalsın. Gözümün önünde durmalarını sağlayacak birşey düşündüm. Proje derslerinden kalan straforla küpe standı yaptım. Strafor ısı yalıtım malzemesi, büyük kırtasiyelerde oluyor genelde. Karton rengi kağıtla kapladım. Dikkat edilmesi gereken, yapıştırıcılar straforu eritiyor. Ben tutkal kullandım, zamk da olur diye biliyorum.

  Netten buldum fotoyu. Ben de 2 cm’lik kullandım ama pembeydi :)
  Üzerine 1.5 cm aralıkla pergelle delikler açtım. İsteksizliğimi delikleri sarhoş gibi delmemden anlayabilirsiniz :) Kenarlara da simli ahşap boyasıyla şeritler geçtim. Sonra küpeleri standa sapladım :)
  Pek tatlı oldu yahu :P
  Saplayamadıklarımı raptiye üzerine astım.
  Küpe kapatıcılarını (stopper deniyormuş) bardağa koydum.
  Yüzükleri şimdilik kutuya yerleştirdim, strafor alınca onlara da bir güzellik düşüneceğim.
  Kolyeleri askıya takıp, askılığa astım. En iyisi bu onlar için.
  Kolye uçlarını eski bir hatıra olan kalpli mücevher kutuma yerleştirdim.
  Uzun kolye sevdiğim için hiçbirini takmıyorum ama almışım işte. Yusufçuk kolyenin anlamı büyüktür bende.
  Son zamanlarda kullandığım bileklikleri kutuya koydum. Evet onlar için de planlarım var :)
   Bu işleri yaparken hep bunu  dinledim, son günlerdeki favorim. Maroon 5 ilk çıktığında çocuktum This Love şarkısını hala dinlerim. Belki de o zamanlar gençtim, şimdi orta yaşlıyım, bilemedim şimdi.

                                          

  Gelen Aramalar:

  3 sene önce yazılmıştır.
  "Takı Düzenleme" bu yazı 16 Eylül 2011 tarihinde saat 13:23 sularında "citysmylife" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: citysmylife.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |