El Örgüsü Motifli Bere Modelleri

Bu yazının tüm hakları zeyneplemoda.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: zeyneplemoda
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.

  Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla, el örgülerinde öne çıkan tasarımlara da yer verelim biraz. Tığ örgülerinin en şık bereleri, iki şişle örülmüş bayan bere modelleri ve farklı çeşitleri, güller ve çiçek motiflerinin ayrı bir şıklık yarattığı örgü bereler, iki renkli örgü bere çeşitleriyle bayanlar bu kışı çok renkli geçirecekler. Derya Baykal örgülerinde de gördüğümüz kadarıyla, örgü şapkalar, örgü bereler, saçaklı ve püsküllü bereler de genç kızların tarzına örgü modasını farklılık katmıyor değil. Rengarenk çiçek motifleriyle süslenmiş örgü bereler, yandan düğmeli örgü bere çeşitleri ve yapılışı ile örgü koleksiyonunuza farklılık katabilirsiniz. Yeni model el örgüsü kadın bereleri motifli ve örgü çiçek süslemesiyle şıklık kazanıyor. El örgülerinde tığ örgüsü bayan şapkaları ve örgü bere çeşitleri bu kış şık giyinmek isteyen bayanların şıklığına ayrıcalık katacak. Yeni model örgü bere-şapka modelleri ve yapılışı, örgü tutkusu olan bayanların hobisi olarak da yapılan bir uğraşı, aynı zamanda bütçeye katkı da diyebiliriz. En güzel bereler bu kış çok renkli ve cıvıl cıvıl çiçek-gül motifleriyle hyat buluyor.

  Kırmızı çiçek motifli bere, tığ örgüsünden kırmızı motifli baya bere modeli-örneği-yapılışı.
  Yeni model kırmızı motifli bayan beresi modeli-örneği-bere renkleri.

  Çiçek motifli kahverengi bere modeli, iki şişle örülmüş kahverengi mavi eldiven, gül motifleriyle tasarlanmış atkı modeli-örneği-yapılışı. Mavi, gri, kahverengi gül motiflerinin örgü atkı-fular modeli-örneği.

  Krem rengi gül motifi, pembe bereye şıklık katmış. Bayanların kış modasına renk katacak örgü bereler, örgü bere koleksiyonu.

  Pembe güllü saçaklı bere modeli-örneği. Pembe ipleri kesilerek saçaklar oluşturun tığ yardımı ile farklı renk iplerle kuşaklandırın. Saçaklı pembe bere modeli-örneği-tasarımı.  

  Tığ örgüsünden yapılmış beyaz broşlu bere modeli-örneği, beyaz örgü bereler, örgü beyaz kadın bereleri. Yeni model örgü bereler, yeni sezon örgü beyaz bereler.
  Motifli örgü bereler, kahverengi-krem iplerle örülmüş motifli bere modeli-örneği-çeşidi.
  En yeni model kahve krem motifli  örgü  şapka modeli, krem kahve motifli örgü bayan şapka örneği yapılışı.
  Tığ örgüsü motifli file bere örneği-modeli. Yeni model elörgüsü bayan bereleri.
  2013′ün en yeni örgü bereleri-örnekleri-modelleri.
  Tığ örgüsü dolgulu bere modeli-örneği. Yeni model kahverengi motifli bere.
  Broşlu örgü bere modelleri-çeşitleri. Tığ örgüsü broşlu bere örnekleri-modelleri.
  2013 modası broşlu örgü bereler kadınların şıklığını tamamlayacak.
  Tığ örgüsü tasarımı fiyonklu bere modeli. fiyonklu örgü bereler, el örgüsü bayan bereleri 2013 modası.
  Tığ örgüsü gri bere modeli-örneği. Beyaz-gri iplerle örülmüş bayan beresi örneği modeli.
  Motifli örgü bere model, gül kurusu motifli bayan bere modeli-örneği. En güzel örgü bere modelleri-örnekleri.
  İki şişle örülmüş düğmeli bere modeli, yandan düğmeli örgü bayan beresi, yeni model örgü bereler.

  Gelen Aramalar:

  1 sene önce yazılmıştır.
  EtiCanlar: , ,
  "El Örgüsü Motifli Bere Modelleri" bu yazı 10 Aralık 2012 tarihinde saat 15:50 sularında "zeyneplemoda" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: zeyneplemoda.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |