Dantel Dilimli Masa Örtüleri, Şömen Tablo Modelleri

Bu yazının tüm hakları zeyneplemoda.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: zeyneplemoda
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.

  El işlerinin ilk ve son modası danteller. Gelenek ve göreneklerimizin çeyiz sandıklarında, halen saklı gizli, sararmaya yüz tutmuş el emeği dantel modelleri, kaneviçe örnekleri, dantelli ev aksesuarları, modern dantel örtüler, dantelli yastıklar ve dantel işlemeli çarşaf ve etekler, belki de gelinlik kızların çeyizlerine işlenmeye devam eden bir alışkanlığımız devam ediyor olmalı.
  Yaşadığınız mekanlar, danteller le hayat buluyor, dantel severler bilir bunu. masalar, sehpeler ve vitrin içlerine renk, renk, model, model motifli dantel çeşitleri ile can verilir, ahşap masalara, soğuk görünümlü camlı vitrinlere şıklık katarız dantel örtülerle, sehpalara ve dolap içlerine hayat buldururuz, rengarenk dantelli örtü peçetelerle, işte kadın eli değmiş ev, danteller ve el işleri ile bir çiçek bahçesine dönüştürülmüş, salonlar, odalar ve dantel modası ile bütünleşmiş bir ev..

  Başak motifli dantel masa örtüsü modeli.
  Msalara yüzlerce örnek tasarlayarak, gözünüzün nurunu, elinizin emeğini, yaşadığınız mekanlara ölümsüz hatıralarla donattığınızı, uzaktan seyretmek ne kadar duygulandırır insanı, değilmi hanımlar?

  Saç örgüsü modeli, şömen tablo modeli.
   Masaları  daha renkli ve modern görmeyi istiyorsanız, dantel örtüler ile şıklık katabilirsiniz. Masa üzerinin daha göz alıcı ve zarif olması için de masa aksesuarları, yada bir vazoya, bir çiçek veya gül de koyarak canlılık kazandırabilirsiniz.

  Şömen tablolar yuvarlak da olurmu demeyin.
  Orta sehpalara, kare masalara ve yuvarlak masalara şömen tablolar bambaşka bir zerafet katıyor.
  Bademli dantel masa örtüsü.
  Dantel iplerinden işleyeceğiniz masa modelleri, yüzlece örnek seçenekleri ile hayat bulan masa örtüsü modelleri ile evlerinizi, bembeyaz papatya bahçesine dönüştürebilirsiniz.

  Kenarı oymalı dantel masa örtüsü,
   yuvarlak ve fiskos masalarına örtebilirsiniz. Dilimli yuvarlak masa örtüsü modeli, çeyiz sandıklarında, sahibinin bir an önce mutlu bir yuva kurmasını bekliyor. Dantelleri’in ev aksesuarlarına dönüştüğü, evlere bir kadın eli değmiş havası verdiği’ni gösteren, el emeği, göz nuru dantel masa modelleri.
  Büyük motifler halinde örülmüş dantel masa örtüsü.
  Büyük masalar için işlenmiş motifli masa örtüsü, 8 ve 12 kişilik masalar için örülmüş motifli dantel masa örtüsü.
  Dilimli dantel fiskos masa örtüsü.
  Halkalarla minik motifler işlenmiş, motiflerin bir araya getirilerek, büyük dilimler oluşturulmuş , fiskos masalarına göre şık bir model elde edilmiş.

  Çiçeklerin dantellere hayat vereceği kimin aklına gelirdi ki;
  Oval masa örtüsü modelleri ve 12 kişilik masa örtüsü örnekleri, emeği çok zor da olsa  görünüm olarak harika , değilmi hanmlar..

  Kaneviçeli kumaş kenarına işlenen dantel şömen tablo modeli.
  Kenarı dantel dilimleri ile şekillenmiş modern masa örtüsü örneği. kare ve yuvarlak masalara kullanılabilen , şık bir dantelli masa örtüleri.

  Oval dantel masa örtüsü modeli.
  Küçük motiflerle çevrili oval dantel masa örtüsü örneği muhteşem ve göz alıcı bir tasarım. Yenilikler bitmez dantel modasında. Dantel gelenekleri, taa ninelerimizden kalan bir miras diyebiliriz. kıymetini de tabi ki bilmek lazım. Değerini hiç bir zaman yitirmeyen el emeklerimiz.
  Kare dantel şömen tablo örnekleri’ ni ister kare yapabilirsiniz yada dikdörtgen şeklinde de motifleri birleştirerek işleyebilirsiniz. Dantellerin bin bir halini masa örtülerine, sehpa örtülerine ve vitrin içi dantelleri’ ne yansıtabilirsiniz.

  Tığ ile işlenen yuvarlak masa örtüsü,
  ortadan başlanan modeli, dolguların her sırada artarak model oluşturulmuş. Yuvarlak masa modeli, dolgular ve zincirlerin masa örtülerine hayat verdiği apaçık ortada.
  Motiflerin hayat bulduğu dantel masa örtüleri.
  Mavi dantelli masa örtüsü örneği, beyaz kumaş etrafına geçirilerek kare masaya şık bir görünüm katmış.

  Gelen Aramalar:

  2 sene önce yazılmıştır.
  "Dantel Dilimli Masa Örtüleri, Şömen Tablo Modelleri" bu yazı 22 Mayıs 2012 tarihinde saat 05:39 sularında "zeyneplemoda" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: zeyneplemoda.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |