Buharika

Bu yazının tüm hakları birilerianlatsin.blogspot'a aittir.| Bloga Git | Şikayet et! | Orjinal Yazı Adresi: birilerianlatsin
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Arkadaşlar konumuza bakmadan önce bu fırsatı değerlendirin.Yeni açılan markafoni.com da ilk alışverişinize özel %90'e varan fırsatları size sunuyor.Hemen üye olun bu fırsatı kaçırmayın derim.Hemen Tıklayın Şimdi konumuza dönelim.

  Geçen sene buharika alsam mı diye size danışıp yorumlarınızı istemiştim. Bazıları çok kullanışlı derken bazıları hiç bir işe yaramadığını söylemişti. Ben gelen maille cevap veriyorum ama birde buradan yazmak istedim.

  ** Öncelikle sadece buhar püskürttüğü için çıkan suyu siz almak zorunda kalıyorsunuz. Diyelim ocağınızı temizliyorsunuz çıkan buhar metalle temas edince soğuk olduğundan suya dönüyor bu da yüzünüze yada üstünüze suyun sıçramasına neden oluyor.Elinizde bir bez devamlı akan yeri silmek zorundasınız.

  ** Derz aralarını güzel temizliyor ama temizlemekle de kalmıyor zayıf olanları yerinden çıkarıyor.

  ** Duvarlardaki el izini bile temizliyor.

  ** Halıyı temizlemeye kaltığınız zaman yine bir temizlik göremiyorsunuz, size kalan sadece ıslak bir halı oluyor.

  ** Su haznesi küçük olduğu için 30 dk. içinde su bitiyor, kapağını açmak için soğumasını bekliyorsunuz bu sürede 20 dk kadar oluyor, işiniz yarım kalmış oluyor.

  ** Camları barını düşürerek siliyorum, o da iyi ama plastik  çerçeveleri güzel temizlemiyor.

  ** Yerleri güzel temizliyor. (Benim için sadece bu yönü kullanışlı.)

  Kısacası ben memnun kalmadım.Benim için gereksiz icatlardan biri. Şimdi kutusu ile birlikte gardrobun bir köşesinde öylece duruyor.

  Daha önceki konuya gelen yorumları okumak için buraya bakabilirsiniz. 

  Daha önce kullandıysanız memnun kaldığınız ya da kalmadığınız yönlerini yorum olarak belirtirseniz alacak olanlara fikir vermiş olursunuz.

  Gelen Aramalar:

  2 sene önce yazılmıştır.
  EtiCanlar:
  "Buharika" bu yazı 15 Mart 2012 tarihinde saat 07:43 sularında "birilerianlatsin" tarafından yazılmıştır.Orjinal Yazıya gitmek için: birilerianlatsin.blogspot.com Henüz yorum yazılmamış

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  You must be logged in to post a comment.

  Modamelekleri.net
  Yayındaki blog sahiplerinin dikkatine; Modamelekleri.net da tüm yazılar blog kullanıcılarına aittir.Her blog yazarının postları o yazarın profilinden yayınlanır.Modamelekleri.com da yüzlerce blog oldugu için her ayrı blogdan izin almak mümkün olmayacagından Uyar-Kaldır kuralını benimsedik.Blog sahibi isterse Modamelekleri.net dan yazılarının yayınlanmasını durdurabilir.Bunun için blog adını bize mail atması yeterlidir.modamelekleri@gmail.com
  sitemap | Geri bildirim ve İletişim | Gizlilik | Kullanım Şartları  | Yazar Girişi |